Potrebuje vaša firma čerstvé nápady?
Pracujeme na vašom úspechu
More Magix, s.r.o. at magixsolutions.sk!

Help Desk

Máte technický problém alebo potrebujete pomocť? Zavolajte nám a radi Vám poradíme.
Viac informácií

Business Team

Potrebujete skonzultovať alebo vypracovať obchodnú ponuku? My sme tu pre Vás.
Viac informácií

Technical Team

Máte pocit, že niektoré veci u Vás by sa mohli robiť inak? Dohodnite si s nami stretnutie.
Viac informácií

Unikátne GIS riešenia pre Utility

Keď sa spomenie Geografický Informačný Systém (GIS), vačšina bežných používateľov si hneď pod týmto pojmom predstaví ortofotomapu a naplánovanie cesty z miesta A do miesta B. Áno, aj toto je funkčnosť GISu v jej základnej podobe.

Keď sa však spomenie Utilitný GIS, je už len zopár jedincov, ktorí danú problematiku vyštudovali a poznajú nespočetné možnosti, ktoré takýto systém ponúka. Našim cieľom je priblížiť bežnému používateľovi cez jednoduché a intuitívne grafické rozhranie taký IS, pomocou ktorého dokáže sám vyhľadávať a zobrazovať geopriestorové údaje, aktualizovať ich a tlačiť na papier resp. do el. podoby, dokáže pracovať so životným cyklom objektov a s prepojením na Enterprise Resource Planning (ERP) dokáže plánovať prevádzku a údržbu na týchto zariadeniach.

Jednoducho povedané, GIS má slúžiť používateľovi ako nástroj na zjednodušenie jeho pracovných úloh a povinností, a zároveň ako zdroj informácií pre podporu efektívneho rozhodovania sa.

Na mieru našich zákazníkov sme vyvynuli jednoduchý a efektívny nástroj, ktorý dokáže promptne publikovať webové služby - WMS, WMTS, WFS a WCS, ako i tieto služby podsvecovať z externých zdrojov v rámci vášho GISu.

V rámci našej ponuky sme posilnili naše interné kapacity a nástroje v oblasti integrácie a synchronizácie údajov so SAP ERP. Tejto oblasti sa chceme intenzívnejšie venovať a postupne si vybudovať interný tím konzultantov pre oblasť SAP ERP a rozšíriť ponuku našich služieb do ďaľších významných klúčových IT oblastí, medzi ktoré SAP určite patrí.